O nás – Tipy

O Funy.cz

Funy.cz byl spuštěn v roce 2018, a má šanci stát se nejlepší zábavní portál v České republice. Můžete shlédnout nejlepší a nejzábavnější obsah různých zájmů i témat z Česka i celého světa. Budeme rádi za pomoc při rozvoji této komunity tím, že sdílíte humorný, zajímavý a jedinečný obsah, který pobaví a zaujme ostatní.

Tipy

Přinášíme pár rad a tipů…

1. Buďte struční a konstruktivní, máme rádi zábavu

Lidé milují zábavu. Podělte se s nimi o to, a dejte příspěvkům svůj pozitivní hlas. Dokonce i negativní hlas má svůj význam. Nemusíte se pak zabývat příspěvky, které se lidem nelíbí. Při vkládání komentáře nebo názoru buďte konstruktivní a zároveň respektující druhého člověka.

2. Respektujte originalitu a kreativnost

Lidé milují původní obsah. Milují i obsah, který je velmi zábavný a sdílí se ve velké míře. Respektujte ale i práva původních tvůrců.

3. Používejte správnou gramatiku a pravopis

Není nad to, když příspěvek a/nebo komentář je napsán bez pravopisných chyb. Doporučujeme raději pořádně před odesláním zkontrolovat vkládanou obsah.

4. Správná kategorie, buďte nejrychlejší

Pokud lidé nemohou najít Váš obsah, je to často z důvodu, že je zařazen do špatné kategorie. Doporučujeme, před odesláním pořádnou kontrolu. Nejrychleji umístíte svůj obsah přímým nahráním na server nebo vložením kódu pro sdílení přímo na stránky.

5. Podporujte nás

Svým hlasováním, komentářem a sdílením se podílíte na skvělé věci – rychlým rozvojem komunity, která má ráda humor a zábavu.

6. Dejte nám kvalitní zpětnou vazbu

Tyto stránky se neustále vyvíjí. Záleží nám na Vaší spokojenosti. Budeme rádi za Vaše návrhy co vylepšit, nahlásit chyby stránek, navrhnout nové kategorie.

7. Nahlášení spamu a zneužívání

Nikdo nemá rád spam a zneužívání. Pokud naleznete příspěvek, komentář nebo uživatele, který porušuje podmínky funy.cz, prosím nahlaste to.

 

Chanelog:

2.00 Přidána možnost vkládání Vašich vlastních videí ve formátu MP4 do velikosti 10 MB / příspěvek

1.10 Přidána možnost sdílení vtipných videí a obrázků z mnoha stránek, např. Facebook, Instagram, Vimeo, Giphy, Dailymotion atd.

1.02 Přidána možnost vkládání jpg a png souborů

1.01 Přidána možnost vkládání gif souborů

1.0 Spuštění stránek – možnost vkládání videí z Youtube

Sdílejte na: